CHODÍTKA, LEHÁTKA, HRACÍ DEKY

 
 
 
 
<  1 2  >
Eco toys Kojenecké lehátko s vibrací a hudbou 3v1 - Animals  zelené,modré
Eco toys Kojenecké lehátko s vibrací a hudbou 3v1 - Animals zelené,modréLehátko,houpačka pro kojence s vibrací a hudbou Eco Toys . - lehátko hraje 6 melodii, - 2 krásné hračky na hrazdičce, - pratelný potah - praktické, Lehátko/houpačka je vhodná pro děti již od narození, dítko v ní může odpočívat, jemně jej můžete houpat. Vibrace příjemně unaví a uklidní Vaše dítko. Lehátko je měkkoučké, pohodlné. Bezpečnostní pásy poskytují pohodlí a bezpečnost. Snadné skládání, lehátko lze jednoduše složit a schovat. POPIS: 1. Hrazdička s hračkami. 2. Nastavitelné bezpečnostní pásy. 3. 6 příjemných melodií. 4. Zklidňující modul - vibrace. 5. Konturované sedadlo. 6. Potah s možností mytí. 7. Stabilizační systém proti pádu. Pamatujte ale na to, že dítě nesmíte nechávat bez dozoru. 8. Ochranný kryt, který chrání před poškrábáním. Vhodné pro děti od 0 do 18 měsíců. Nosnost max 18kg. 3 x baterie AA - nejsou součástí. Manuál v čestině. CERTIFIKÁT SGS, EN71, CE.
1185 Kč  (1175 Kč)
46,24 €  (45,85 €)
Eco toys Multifunkční lehátko, kolébka s vibrací a hudbou - béžové
Eco toys Multifunkční lehátko, kolébka s vibrací a hudbou - béžovéMultifunkční lehátko, kolébka ECO TOYS. Lehátko je vyrobeno z kvalitních materiálu. Pestré a veselé barvy. Dítko v lehátku může ležet, sedět a pozorovat svět kolem sebe. V lehátku můžete miminko i krmit. Charakteristika: Jednoduchá montáž - rozložení / složení . - bezpečnostní pásy, - vibrace, příjemná hudba (8 melodií), - veselé, poutavé hračky, - sundavatelná hrazdička, - měkké polstrování - pratelné, - rodič má k děťátku snadný přístup, - nosnost do 18kg. Provoz na 4 x AA - baterie není součástí balení. Vhodné pro děti od narození. Rozměry: Výška: 56 cm. Šířka: 42 cm. hloubka : 70 cm. Detailní obrázek rozměru na fotce. 1. jakost.
1359 Kč  (1355 Kč)
53,03 €  (52,88 €)
Eco toys Multifunkční lehátko, kolébka s vibrací a hudbou - sv. modré
Eco toys Multifunkční lehátko, kolébka s vibrací a hudbou - sv. modréMultifunkční lehátko, kolébka ECO TOYS. Lehátko je vyrobeno z kvalitních materiálu. Pestré a veselé barvy. Dítko v lehátku může ležet, sedět a pozorovat svět kolem sebe. V lehátku můžete miminko i krmit. Charakteristika: Jednoduchá montáž - rozložení / složení . - bezpečnostní pásy, - vibrace, příjemná hudba (8 melodií), - veselé, poutavé hračky, - sundavatelná hrazdička, - měkké polstrování - pratelné, - rodič má k děťátku snadný přístup, - nosnost do 18kg. Provoz na 4 x AA - baterie není součástí balení. Vhodné pro děti od narození. Rozměry: Výška: 60 cm. Šířka: 50 cm. hloubka : 70 cm. Detailní obrázek rozměru na fotce. 1. jakost.
1271 Kč  (1266 Kč)
49,60 €  (49,40 €)
Euro Baby Lehátko,houpačka pro kojence  s vibrací a hudbou - Little dreamer - šedé, K19
Euro Baby Lehátko,houpačka pro kojence s vibrací a hudbou - Little dreamer - šedé, K19Lehátko,houpačka pro kojence s vibrací Little . Lehátko je vyrobeno z kvalitních materiálu. Pestré a veselé barvy. Dítko v lehátku může ležet, sedět a pozorovat svět kolem sebe. V lehátku můžete miminko i krmit. Lehátko lze nastavit do dvou poloh. Charakteristika: Jednoduchá montáž - rozložení / složení . - 3bodové bezpečnostní pásy, - vibrace, příjemná hudba, - sundavatelná hrazdička, - měkké polstrování - pratelné, - lehátko je vhodné pro děti s váhou max. 18kg, - děťátko může ležet i opřené sedět, - blokace houpačky, - rodič má k děťátku snadný přístup. Baterie nejsou součástí balení Vhodné pro děti od narození. Rozměry: Výška: 63cm. Šířka: 44cm. Délka: 70cm. 1. jakost.
1489 Kč  (1479 Kč)
58,11 €  (57,72 €)
Euro Baby Lehátko,houpačka pro kojence  s vibrací a hudbou - Little forest - fialové, K19
Euro Baby Lehátko,houpačka pro kojence s vibrací a hudbou - Little forest - fialové, K19Lehátko,houpačka pro kojence s vibrací Little. Lehátko je vyrobeno z kvalitních materiálu. Pestré a veselé barvy. Dítko v lehátku může ležet, sedět a pozorovat svět kolem sebe. V lehátku můžete miminko i krmit. Lehátko lze nastavit do dvou poloh. Charakteristika: Jednoduchá montáž - rozložení / složení . - 3bodové bezpečnostní pásy, - vibrace, příjemná hudba, - sundavatelná hrazdička, - měkké polstrování - pratelné, - lehátko je vhodné pro děti s váhou max. 18kg, - děťátko může ležet i opřené sedět, - blokace houpačky, - rodič má k děťátku snadný přístup. Baterie nejsou součástí balení Vhodné pro děti od narození. Rozměry: Výška: 63cm. Šířka: 44cm. Délka: 70cm. 1. jakost.
1489 Kč  (1479 Kč)
58,11 €  (57,72 €)
Euro Baby Lehátko,houpačka pro kojence  s vibrací a hudbou - Little Savana - žluté, K19
Euro Baby Lehátko,houpačka pro kojence s vibrací a hudbou - Little Savana - žluté, K19Lehátko,houpačka pro kojence s vibrací Little. Lehátko je vyrobeno z kvalitních materiálu. Pestré a veselé barvy. Dítko v lehátku může ležet, sedět a pozorovat svět kolem sebe. V lehátku můžete miminko i krmit. Lehátko lze nastavit do dvou poloh. Charakteristika: Jednoduchá montáž - rozložení / složení . - 3bodové bezpečnostní pásy, - vibrace, příjemná hudba, - sundavatelná hrazdička, - měkké polstrování - pratelné, - lehátko je vhodné pro děti s váhou max. 18kg, - děťátko může ležet i opřené sedět, - blokace houpačky, - rodič má k děťátku snadný přístup. Baterie nejsou součástí balení Vhodné pro děti od narození. Rozměry: Výška: 63cm. Šířka: 44cm. Délka: 70cm. 1. jakost.
1489 Kč  (1479 Kč)
58,11 €  (57,72 €)
<  1 2  >
KONTAKTY
+420 602 671 091
obchod@zivotvpohadce.cz
SLEDUJTE NÁS
+420 602 671 091 obchod@zivotvpohadce.cz